Albero Dagbesteding Huissen
Handelstraat 28
6851 EH Huissen
0642326696
John Evers
Stuur een bericht

Deel deze dagbesteding

Bedrijfsinformatie

Deze dagbesteding heeft een contract met de gemeente

Bij Albero Zorggroep in Huissen kun je je dag op een zinvolle manier invullen. Of je nu graag praktisch aan de slag gaat of liever creatief bezig bent: bij ons vind je altijd iets dat bij jou past. Je krijgt de ruimte om jezelf te ontwikkelen, nieuwe vaardigheden te leren en samen te werken met anderen in een veilige, gezellige omgeving.

We bieden in Huissen twee vormen van dagbesteding op één locatie: ATC Aan de Slag en De Doenerij. Zo kun je doen waar jij blij van wordt.

Toon meer ˅

Openingstijden
ma
08:30 - 15:30
di
08:30 - 15:30
wo
08:30 - 15:30
do
08:30 - 15:30
vr
08:30 - 15:30
za
gesloten
zo
gesloten

werkzaamheden

Bij de productieve dagbesteding Aan de Slag werk je aan echte opdrachten voor verschillende opdrachtgevers. Je helpt bijvoorbeeld met:

* kaarsen dippen voor Dippy Nederland
* het sorteren van producten en verwerken van retouren voor winkels zoals Tante Betsy
* vullen en verwerken van bodemverbeteraars voor SYbotanica
* diverse sticker en uitzet werkzaamheden voor kwekerijen in de omgeving
* drukwerkopdrachten in samenwerking met ML Print

Daarnaast voeren we ook externe klussen uit: van het inpakken van kerstpakketten bij een leverancier tot het helpen bij een zorginstelling met facilitaire taken zoals koffie en was rondbrengen. Het belangrijkste: je werkt in een fijne, gestructureerde omgeving waar je samen met anderen zorgt dat het werk goed én met plezier wordt gedaan.

Bij de Doenerij kun je je creativiteit de vrije loop laten. Je werkt aan allerlei mooie projecten, zoals:

* naaien en handwerken, bijvoorbeeld ezels of vlaggenlijnen te maken
* schilderen en houtbranden
* het ontwerpen en bedrukken van materialen, zoals mokken, kleding of muismatten
* werken met gietklei om keramische vormen te maken

Veel van de producten die we samen maken, verkopen we in lokale winkels of op braderieën en markten. Zo draag jij op een tastbare manier bij aan de maatschappij.

Toon meer ˅

Categorie
handarbeid
ict computers
kunst
muziek
overig
recycling
schoonmaak
winkel
zorg

Doelgroepen
autisme
blind slechtziend
doof slechthorend
gedragsproblemen
lichamelijke beperking
niet aangeboren hersenletsel
psychische aandoening
verstandelijke beperking
Volwassenen
vrijwilliger

Kenmerken
Groepswerk
In de stad
Buiten de stad
Veel begeleiding
Binnen werkzaamheden
Rustige omgeving