“Door één aanmelding heb ik de kleine investering er dubbel en dwars uit”
“Eindelijk een relevant collectief. De investering van € 119,- per jaar om op de website te staan is enorm laag. Ik heb deze kleine investering er nu al voor de komende jaren dubbel en dwars terugverdiend met maar één nieuwe cliënt! Ik raad het andere dagbestedingen aan!
Ook ik zie dat cliënten, aanverwanten en zorgprofessionals zich steeds vaker breed willen oriënteren. Stom voorbeeld, maar wanneer ik een auto ga kopen dan kijk ik ook op een verzamelwebsite. En zo zal dit voor 99% van de anderen ook zo zijn.
Voor ons het bedrag van € 119,- per jaar daarom niet hoog. Het is een kleine investering, die er wel voor zorgt dat wij zichtbaar zijn op het moment dat we zichtbaar dienen te zijn. En daarbij weet ik dat Ilse het doet voor de cliënten en daarom veel investeert in de vindbaarheid. Andersom zou het voor ons veel meer kosten indien we niet op Jouwdagbesteding.nl staan en we daardoor een cliënt laten lopen… Wij zijn fan van Ilse en Jouwdagbesteding!”
Riekie – Zorgboerderij Reek (Reek)
Jouwdagbesteding zorg(t) voor verbinding!